Skip to content Skip to footer

Anahtarlık

Anahtarlık

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Kaliteli Promosyon Anahtarlık Çeşitleri

Promosyon anahtarlık, anahtarları veya diğer küçük nesneleri taşımak için kullanılabilen ve genellikle bir şirketin logosunu veya pazarlama mesajını taşıyan, genellikle metal veya plastikten yapılmış küçük bir promosyon çeşididir. Genellikle marka bilinirliğini artırmak veya belirli bir ürün veya hizmeti tanıtmak amacıyla promosyonel hediyeler veya reklam ürünleri olarak verilirler. Promosyon anahtarlık markanızın tanıtımı için kullanabileceğiniz uygun fiyatlı seçeneklerden biridir. Yüksek miktarda para harcamadan firmanıza özel logo baskılı anahtarlık yaptırabilir ve bu tanıtıcı ürünleri daha sonra müşterilerinize dağıtabilirsiniz.

Anahtarlık çeşitleri;
Deri anahtarlık
Metal anahtarlık
Plastik anahtarlık
Purjör anahtarlık

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.