Skip to content Skip to footer

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Bardak Altlığı İmalatı

Promosyon bardak altlıkları, içecekleri üzerine yerleştirmek için kullanılan küçük, genellikle dairesel, karton, plastik, mantar veya deri ürünlerdir. Logolar, reklamlar veya diğer markalama türleri ile basılabildiğinden, genellikle şirketler tarafından markalarını veya ürünlerini tanıtmak için pazarlama araçları olarak kullanılırlar.

Promosyon bardak altlıklarının üretimi tipik olarak birkaç adım içerir:
Tasarım: İlk adım, bardak altlığına basılacak tasarımı oluşturmaktır. Bu genellikle sanat eseri oluşturmayı ve marka öğelerinin (logo, mesaj vb.) tasarıma dahil edilmesini içerir.
Baskı: Tasarım tamamlandıktan sonra bardak altlıkları ofset baskı veya serigrafi gibi çeşitli baskı yöntemleri kullanılarak basılır. Baskı işlemi, üretilen bardak altlığı sayısına ve istenen baskı kalitesine bağlı olacaktır.
Kesim: Basım sonrası bardak altlıkları kesme makinesi kullanılarak istenilen ebat ve şekilde kesilir.
Paketleme: Son olarak bardak altlıkları müşteriye gönderilmek üzere paketlenir. Müşterinin tercihine göre tek tek veya toplu olarak paketlenebilirler.
Promosyon bardak altlıkları üretimi, siparişin boyutu ve miktarı ve kullanılan baskı yöntemi gibi faktörlere bağlı olarak en hızlı şekilde yapılmaktadır.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.