Skip to content Skip to footer

Baskılı Kutu

Baskılı Kutu

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Kutu Baskısı

Baskılı kutu, dış yüzeyinde grafikler, metinler veya resimler bulunan bir ambalaj kutusu türüdür. Basılı kutular genellikle yiyecek, içecek, kozmetik, elektronik ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ürünleri paketlemek için kullanılır.

Basılı bir kutu için baskı işlemi, kullanılan malzemelere ve istenen sonuca bağlı olarak değişebilir. Örneğin karton veya mukavvadan yapılmış baskılı bir kutuya ofset baskı teknikleri kullanılarak baskı yapılabilir. Baskı cmyk renklerinde yapılabilir ve çalışma kutunun tüm yüzeyine veya sadece bir kısmına uygulanabilir.

Baskılı kutular, marka bilinirliğinin artırılmasının yanı sıra, bir ürünün benzersiz özelliklerini veya faydalarını sergileyerek bir pazarlama aracı olarak da hizmet edebilir. Baskılı kutular ayrıca nakliye ve taşıma sırasında ürünün korunmasına yardımcı olabileceği gibi, mağaza raflarında profesyonel ve çekici bir görünüm de sağlayabilir.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.