Skip to content Skip to footer

Dergi

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Ofset Baskı

Dergi baskısı, bir dergi yayınının basılı kopyalarını üretme sürecini ifade eder. Metin, resim ve grafik gibi dergi içeriğinin dijital dosyalarının hazırlanmasını ve ardından bunların kağıda veya başka bir malzemeye basılmasını içerir. Dergi baskısı, nihai ürünün miktar ve kalite gereksinimlerine bağlı olarak ofset baskı, dijital baskı ve web baskı gibi çeşitli baskı teknikleri ile yapılabilir. Baskı tekniği seçimi aynı zamanda bütçe, geri dönüş süresi ve basılı derginin istenen bitişi gibi faktörlere de bağlı olacaktır.

Dergi matbaası
Firmamız, dergileri, gazeteleri veya diğer süreli yayınları basmak için özel olarak tasarlanmış bir matbaa türüdür. Kısa sürede büyük miktarlarda yüksek kaliteli sayfa basabilme yeteneğine sahibiz ve yüksek hızlı satır içi sonlandırma ve büyük miktarda kağıt işleme yeteneği gibi özel özelliklerle donatılmıştır. Dergi baskı makinelerimiz ofset baskı teknolojisini kullanır ve çeşitli kağıt stoklarına ve boyutlarına baskı yapabilir.

Dergi Özellikleri

01. Aylık Baskı
02. Amerikan Cilt, Pur Cilt ve İplik Dikiş Dergi
03. Kabartma ve Kısmi Lak
04. Vernik ve Dispersiyon Lak
05. Seperatörlü Kesim
S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.