Skip to content Skip to footer
ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Ofset ve Dijital Baskı Teknolojisi ile Hızlı ve Kaliteli Üretim

Hitit Basım 2005 yılında kurulmuş olup, müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Yüksek kalite ve hızı ile tüm matbaa ürünlerinin baskısı, promosyon ürünleri, iç-dış mekan dijital baskı ve tabela sistemleri konularında marka bilinirliğini üst seviyelere çıkarmış, Türkiye’nin en büyük matbaalarından biri olmuştur.

Kullanmış olduğu baskı makineleri son sistem ofset ve dijital baskı makinelerinden olup, uzman personeli kalitenin en önemli ayağını oluşturmaktadır.

%100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte, ürünleri söz verdiği tarihte tam zamanında müşterilerine teslim etmektedir.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.