Skip to content Skip to footer

Işıklı-Işıksız Tabela

Işıklı-Işıksız Tabela

ÜRÜN VE FİRMANIZIN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Işıklı-Işıksız Tabela İmalatı

Tabela üretimi, reklam, yönlendirme ve markalama gibi çeşitli amaçlar için tabelaların ve ilgili ürünlerin üretimini içerir. Süreç tipik olarak metal, plastik, ahşap veya bir malzeme kombinasyonu gibi çeşitli malzemelerden yapılabilen tabelaların tasarımını, üretimini ve kurulumunu içerir. Üretim süreci tabelanın türüne göre değişiklik gösterebilir, ancak ortak adımlar arasında malzemeleri kesme ve şekillendirme, grafik yazdırma veya uygulama ve koruyucu kaplamalarla bitirme yer alır.

Işıklı Tabela
Işıklı bir tabela, genellikle LED ışıklar veya neon tüpler kullanılarak içeriden aydınlatılan bir tabela türüdür. Bu tür işaretler genellikle reklam, yön bulma veya marka tanıma için kullanılır ve gece veya düşük ışık koşullarında görülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Işıklı bir tabelanın üretim süreci tipik olarak pleksiglass veya polikarbonat gibi yarı saydam bir malzemeden yapılan ve daha sonra metal veya plastik bir çerçeveye monte edilen bir tabela yüzünün oluşturulmasını içerir.

Işıksız Tabela
Işıksız bir tabela, herhangi bir iç aydınlatmaya sahip olmayan bir tabela türüdür. Bu tür tabelalar, sac, foreks, dekota veya pleksiglass gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Işıksız bir tabela için üretim süreci tipik olarak yerleşim planının tasarlanmasını, malzemenin boyuta göre kesilmesini, grafiklerin basılmasını veya uygulanmasını ve koruyucu kaplamalar veya işlemlerle bitirilmesini içerir. Tabela daha sonra istenilen yere monte edilir veya kurulur.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.