Skip to content Skip to footer

Islak Mendil

Islak Mendil

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Islak Mendil İmalatı

Promosyon ıslak mendiller, genellikle etkinliklerde, konferanslarda ve ticari fuarlarda promosyon ürünleri olarak dağıtılan küçük tek kullanımlık mendillerdir. Bu mendiller tipik olarak bir temizleme solüsyonu veya dezenfektanla önceden nemlendirilir ve elleri veya yüzeyleri temizlemek için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Promosyonlu ıslak mendiller, bir şirketin logosu, sloganı veya diğer marka unsurlarıyla özelleştirilebilir, bu da onları markalarını tanıtmak isteyen işletmeler için etkili bir pazarlama aracı haline getirir. Hareket halindeyken elleri veya yüzeyleri hızlı bir şekilde temizlemek ve sterilize etmek için kullanılabildikleri için alıcılar için de yararlı bir öğedir.

Promosyon ıslak mendil seçerken, mendillerin kalitesine ve kullanılan temizleme solüsyonunun veya dezenfektanın etkinliğine dikkat etmek önemlidir. İşletmenin marka unsurlarını ve mesajını etkili bir şekilde sergileyecek bir tasarım seçmek de önemlidir.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.