Skip to content Skip to footer

Kitap

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Ofset Baskı

Kitap basımı, bir kitabın fiziksel kopyalarını oluşturma sürecini ifade eder. Kitabın metninin, çizimlerinin ve kapağının dijital dosyalarının hazırlanmasını ve bu dosyaların, daha sonra bitmiş kitabı oluşturmak için birbirine bağlanan basılı sayfalar üretmek için kullanılmasını içerir. İşlem, ofset baskı teknolojisi kullanılarak yapılabilir ve Yayınevleri tarafından gerçekleştirilebilir. Baskı yönteminin seçimi, basılacak kitapların miktarı, istenen kalite ve bütçe gibi faktörlere bağlı olacaktır.

Ofset baskı, kitap, dergi ve diğer basılı materyallerin basımı için yaygın olarak kullanılan yüksek hacimli, düşük maliyetli bir baskı yöntemidir. Basılı sayfalar daha sonra, bitmiş kitap oluşturmak için kesilir, katlanır ve ciltlenir.

Firmamız, kitap üretimi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Kitapların düzenlenmesini, tasarımını ve basımını üstlenmekteyiz.

Kitap Özellikleri

01. Amerikan Cilt, Pur Cilt
02. Seperatörlü Kesim
S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.