Skip to content Skip to footer

Paket Dolum Ketçap-Mayonez

Paket Dolum Ketçap-Mayonez

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Kaliteli Paket Dolum Ketçap Mayonez

Paket dolum ketçap mayonez, tüketicilere dağıtım ve satış için polyester/alüminyum ambalajlara doldurulduğu bir işlemdir. İşlem genellikle aşağıdakileri içeren birkaç adımı içerir:

Paketlerin doldurulması: Ketçap daha sonra bir dolum makinesi kullanılarak paketlere doldurulur.

Paketlerin kapatılması: Ketçap paketlere doldurulduktan sonra bulaşmayı önlemek ve ketçapın tazeliğini korumak için paketler kapatılır.

Paketlerin etiketlenmesi: Paketler daha sonra Firma adı, ürün adı, içerikler, beslenme bilgileri ve diğer ilgili bilgilerle etiketlenir.

Kalite kontrol: Son olarak, doldurulan paketler, ürünün kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için denetlenir. Bu, doğru doldurma hacimlerinin, sızdırmazlık bütünlüğünün ve paketin genel görünümünün kontrol edilmesini içerir.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.