Skip to content Skip to footer

Zarf

ÜRÜN VE HİZMETLERİN TANITIMI İÇİN

Hızlı ve Kaliteli Ofset Baskı

Zarf baskısı, zarflara tasarım, logo, metin veya diğer grafiklerin yazdırılması sürecini ifade eder. Ofset baskı yöntemleri kullanılarak yapılabilir. Zarf baskısı, zarfın ön, arka veya kapağına yapılabilir ve genellikle kişisel veya ticari yazışmalar, davetler, promosyonlar veya reklam amaçlı kullanılır.

Zarf Türleri:
Normal/Standart Zarflar: En yaygın tür, genellikle dikdörtgen şeklindedir ve bir ucunda mühürleme için kapak bulunur.

İş Zarfları: Normal zarflara benzer, ancak genellikle düz veya baskılı bir tasarımla daha profesyonel bir görünüme sahiptir.

Pencereli Zarflar: Ön tarafında, alıcının adresinin görülebilmesini sağlayan şeffaf bir plastik pencere bulundurun.

Güvenlik/Kurcalamaya Karşı Belirgin Zarflar: Renkli iç kısım veya zarfın açılıp açılmadığını gösteren desenli yapışkan gibi özelliklere sahiptir.

Katalog/Kitapçık Zarfları: Daha büyük bir kapağa ve birden fazla kağıt yaprağı veya küçük kitapçık almalarına olanak tanıyan kare bir tabana sahip olun.

Balonlu Zarflar: Yastıklı bir malzemeden yapılmıştır ve nakliye sırasında ek koruma için baloncuklu bir iç kısma sahiptir.

Tyvek Zarfları: Yırtılmaya ve suya dayanıklılık sağlayan dayanıklı, sentetik bir malzemeden yapılmıştır.

Bunlar en yaygın zarf türlerinden bazılarıdır. Zarf seçimi, içeriğin boyutu ve türü, güvenlik gereksinimleri ve bütçe gibi göndericinin özel ihtiyaçlarına bağlıdır.

S.S.S.

Kalite ve Güvenilirliği
Önemsiyoruz

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon, whatsapp ve email ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerini öğrenmekte ve çalışma dosyalarınızı grafik bölümüne iletmektedir. Ürünleriniz baskı aşamalarından sonra hızlı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır.

Malzemeler, basılacak ürünün türüne ve sergileneceği alana göre özel seçilmektedir. Broşür, katalog, cepli dosya gibi basılı ürünlerde kuşe ve amerikan bristol tercih edilirken, dış mekan dijital baskı ve tabela ürünleri için güneşin zararlı etkilerine, soğuk ve sıcak hava değişimlerine uygun ürünler seçilmektedir. Tasarımsal olarak yüzlerce seçeneğin içinden firmanızı temsil edecek en uygun malzeme seçeneği tavsiye edilmektedir.

Tabelanın takılacağı yer ölçülmekte ve tabela imalatı yapılmaktadır. Tabela imalatı yapıldıktan sonra, yerine takılmaktadır. Dış mekan branda ve afiş çalışmaları istenirse takılma hizmeti verilmektedir.

Tasarımlarınızın baskı öncesi kontrolü uzman grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baskıya uygunluğunu kontrol etmekte ve baskıya hazırlamaktadır. Müşteriye ulaştırılan canlı demonun onayı alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Siparişleriniz söz verildiği tarihte, sevkiyat araçlarımız veya hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Sevkiyat araçlarımız ile aynı gün, Hızlı Kargo ile 1 iş günü içinde ürünleriniz ulaştırılmaktadır.

Ürünlerinizi imalat aşamasından ve kalite kontrolden sonra İstanbul içi sevkiyat yada hızlı kargo ile istanbul dışında kalan şehirlere hızlı kargo ile göndermekteyiz. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları telefonunuza mesaj olarak gelmekte ve takibini yapabilmektesiniz.